top of page

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1-Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için TISSUBELLE (Bundan sonra TISSUBELLE olarak anılacaktır.) üyelerinden bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, e-posta, ilgi alanları vb.) talep etmektedir.

 

 

 

2-TISSUBELLE sunucularında toplanan bilgiler sadece periyodik kampanya çalışmaları için kullanılır, müşteri profilleri ile ilgili özel tanıtım faaliyetleri ve istenmeyen e-postaların gönderilmemesine ilişkin müşteri "sınıflandırma" çalışmaları yapılır. TISSUBELLE, üyelik formlarından toplanan bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmaz, ticari bir amaç için ticari amaçlarla kullanmaz veya satmaz, bu üyeye bildirimde bulunmadıkça veya tersi bir talimat vermedikçe.

 

 

 

3-Müşteri bilgileri, resmi makamlara ancak bu tür bir makam tarafından usulüne uygun olarak talep edilmesi halinde ve mevzuata ilişkin zorunlu hükümlere uygun olarak resmi makamlara ifşa edilmesi gerekiyorsa açıklanabilir.

 

 

 

4-Müşteriler tarafından sisteme girilen tüm bilgilere sadece bu müşteriler tarafından erişilebilir ve değiştirilebilir. Başkalarının bu bilgilere erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

 

 

 

5-Müşterinin web sitesinde kullandığı tüm kredi kartı işlemleri ve onayları TISSUBELLE'den bağımsız olarak yapılır ve ilgili Banka veya benzeri Kart Kuruluşları ve çevrimiçi üye arasındadır. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler TISSUBELLE tarafından görülmez ve kaydedilmez).

bottom of page